polski deutsch english

Dachy Kraków

Dachy płaskie Kraków

ZRB Zawadzki dokłada wszelkich starań, aby wykonane przez nas prace instalacyjne oraz montażowe zostały przeprowadzone w sposób rzetelny i kompletny. Dzięki precyzyjnemu określeniu potrzeb przez klienta, nasza firma jest w stanie dostosować całą gamę produktów, niezbędnych do profesjonalnego montażu dachu, zarówno płaskiego jak i spadzistego. Dzięki profesjonalnemu doradztwu oraz rzetelnej pomocy, każdy klient otrzymuje nie tylko usługę montażu dachu wraz z zachowaniem wszystkich warstw, ale także pomoc w dobrze wszystkich, niezbędnych materiałów. My jako firma bierzemy na siebie tę odpowiedzialność, dzięki czemu nasz klient może spać spokojnie.

Dachy Kraków płaskie to produkt niezwykle wymagający w montażu. Właściwe przygotowanie wszystkich warstw oraz dostosowanie dachu do potrzeb budynku i klienta spoczywa na rękach montażystów. Tylko prawidłowo dobrane i zgrzane membrany gwarantują szczelność. Tylko i wyłącznie odpowiednio zamontowana warstwa izolacyjna, pozwala na łatwą i jednocześnie dobrą izolację termiczną dachu. Dobór materiałów, ich odpowiedni montaż i użytkowanie, to gwarancja prawidłowego działania dachu przez wiele lat. Nie każdy typ dachu można zastosować na każdym budynku. Wiedza pozwala dopasować typ dachu do budynku, jego przeznaczenia, powierzchni oraz tego, w jakich warunkach klimatycznych się znajduje.

Cała działalność naszej firmy opiera się o usługi związane z montażem dachów na budynkach przemysłowych oraz mieszkalnych. Montujemy dachy Kraków w sposób precyzyjny, opierając się na doświadczeniu, które posiadają nasi pracownicy, będący wykwalifikowani oraz gotowi do działania w każdych warunkach. Mając odpowiedni sprzęt, dobrze przygotowaną kadrę, wiedzę i doświadczenie jesteśmy pewni, że każde powierzone nam zlecenie montażu dachu będzie wykonane solidnie i rzetelnie. Klient będzie w pełni zadowolony. Dach będzie służył przez kolejnych kilkadziesiąt lat, bez konieczności jego naprawy lub wymiany jego elementów. To gwarantujemy my, ZRB Zawadzki.

Precyzja podczas montażu, dokładność i solidność. To główne cechy naszej nowoczesnej firmy – ZRB Zawadzki. Obecnie nasza firma działa na terenie całej Polski. Naprawiamy, montujemy oraz poddajemy renowacji dachy w województwie małopolskim, w takich miastach jak Kraków lub Tarnów. Nasza firma opiera swoje działania na satysfakcji klienta, chcemy, aby każdy klient czuł się doceniony, dlatego też zawsze przygotowujemy ofertę indywidualną, a każde zlecenie jest przez nas wykonywane na najwyższym poziomie, zgodnie z wymogami kontrahenta.

Na terenie województwa małopolskiego realizujemy naszą ofertę kompleksowo. Jesteśmy gotowi przystąpić do montażu dachu, remontu dachu lub też całkowitej renowacji, wszystko w zależności od potrzeb indywidualnych klienta. Każde zlecenie, które realizujemy objęte jest przez nas gwarancją powykonawczą. Jest ona uzależniona od typu zlecenia oraz innych czynników, zawsze jest jednak w pełni satysfakcjonująca dla klienta.

Staramy się, aby nasza firma stale się rozwijała i oferowała coraz lepsze usługi Dlatego nie tylko zdecydowaliśmy się działać na rynku globalnym, ale również postanowiliśmy realizować zlecenia na dużą skalę. Możemy bowiem pracować jako podwykonawcy lub jako firma samodzielnie działająca w danym zakresie. Zachęcamy Państwa do składania zapytań oraz wszelkiego rodzaju sugestii, dzięki nim na pewno będziemy jeszcze lepsi i jeszcze bardziej interesujący zarówno pod względem oferty, jak i indywidualnego podejścia do każdego zlecenia.

"

Zapytaj o ofertę wykonania dachu w regionie Krakowa i okolic