polski deutsch english

Dachy Poznań

Dachy płaskie Poznań

Każdy dach w zależności od budowy oraz typu budynku jest montowany oraz dopasowywany w inny sposób. Na każdy dach używa się również innego materiału. Dachy spadziste to przede wszystkim dachy Poznań wykonywane ze specjalnych dachówek lub blachy trapezowej. Dachy płaskie najczęściej wykonuje się z membran. Każdy typ dachu ma swoje plusy oraz minusy, jednak prawidłowy montaż, to gwarancja zadowolenia użytkowników budynku. Wydaje się więc, że sposób na dobry dach jest prosty – odpowiedni materiał, podzespoły oraz fachowcy, którzy znają się na swojej robocie. Tak też w rzeczywistości jest.

Montując dach, bez względu na to czy jest on płaski, czy też spadzisty, dobór materiałów należy do specjalistów. Powinni oni również pokierować doborem tych materiałów w odpowiedni sposób, to znaczy wskazać odpowiedniego producenta, czy też dystrybutora oraz konkretną markę. Niewłaściwie dobrane materiały to największa bolączka, która odbija się nie tylko podczas montażu, ale również później podczas normalnego użytkowania budynku. Właściwy sposób izolacji, odpowiednie dostosowanie dachu do potrzeb budynku, właściwe zabezpieczenie przed wilgocią i jednocześnie umożliwienie przepuszczania pary z wewnątrz budynku – to wszystko należy do firmy montującej dach.

Wybierając specjalistów, którzy montują dachy Poznań przede wszystkim powinno kierować się doświadczeniem takiej firmy. Tylko specjaliści, którzy potrafią rozwiązywać problemy szybko i do końca mogą stworzyć dach, który będzie spełniał wymagania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. ZRB Zawadzki, dzięki wieloletniej praktyce, doświadczeniu, wiedzy oraz nieustannemu rozwojowi jest firmą, która zapewnia fachowość w każdym calu. Profesjonalne położenie membrany EPDM to nie wszystko, pod membraną muszą znajdować się jeszcze warstwy izolacyjne, które zapewniają odpowiednią szczelność całemu budynkowi. Dlatego warto zaufać specjalistom, którzy osiągają doskonałe wyniki w danym fachu. ZRB Zawadzki zajmuje się dachami od lat i to właśnie lata praktyki i samodoskonalenia gwarantują końcowy sukces.

Każdy dach budynku odgrywa bardzo istotną rolę zarówno ze względów na bezpieczeństwo, jak również komfort przebywania w danym obiekcie. Każdy dach musi być więc wykonany perfekcyjnie, każda warstwa musi być nałożona we właściwy sposób, gwarantując tym samym maksymalną izolację termiczną, paroprzepuszczalność oraz idealne warunki dla użytkowników danego budynku. Tylko specjalistyczne firmy o wąskiej specjalizacji, jaką jest firma ZRB Zawadzki, zapewniają rozwiązania, które nie tylko gwarantują bezpieczeństwo budynku, ale również wygodę i komfort. ZRB Zawadzki to nowoczesna technologia, która została połączona z doświadczeniem i wiedzą montażystów oraz osób odpowiedzialnych za przygotowywanie inwestycji. Dlatego precyzyjnie doradzamy i wspieramy klienta jeszcze przed rozpoczęciem prac.

Zarówno warstwy izolacyjne, jak również ostateczna warstwa, którą tworzy membrana musi być wykonana w sposób gwarantujący nie tylko doskonałą izolację dachu, ale również jego wytrzymałość i odporność. Membrany są materiałem idealnym, sprawdzają się doskonale na mrozie i przy niskich temperaturach, jak również w pełnym słońcu, kiedy nagrzewają się do bardzo wysokich temperatur. Jednak niewłaściwie zamontowana membrana powoduje jednocześnie olbrzymie problemy, bowiem przepuszcza nadmiar wody, niedokładnie izoluje przed wodą oraz nie przepuszcza pary z wnętrza budynku. Tylko specjalistyczna firma, jak ZRB Zawadzki, posiadająca odpowiedni sprzęt, doświadczoną kadrę i profesjonalne, potwierdzone doświadczenie, jest w stanie wykonać wielkopowierzchniowy dach bez żadnych problemów.

Realizacja przez ZRB Zawadzki na terenie Poznania i okolic opiera się zarówno o współpracę z indywidualnymi odbiorcami jak również z firmami budowlanymi czy też inwestorami. Nasze doświadczenie jest olbrzymie, do tej pory zrealizowaliśmy olbrzymie inwestycje, budowaliśmy dachy płaskie Poznań na budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz magazynach. Tak olbrzymie doświadczenie procentuje i gwarantuje solidną realizację, pełną gwarancję oraz końcowe zadowolenie klienta.

Doświadczenie i wiedza – klucz do sukcesu

ZRB Zawadzki od początku swojej działalności kieruje się przede wszystkim dobrem swoich klientów oraz ich zadowoleniem. Stąd też tak pozytywne opinie, które firma uzyskała od dotychczasowych klientów oraz kontrahentów. Doświadczenie, odpowiednia wiedza, właściwe podejście do każdego zlecenia i tematu. To najbardziej istotne i jednocześnie najważniejsze aspekty działalności firmy ZRB Zawadzki.

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników, ich indywidualnemu podejściu do pracy oraz umiejętności pracy w grupie, potrafimy tworzyć, montować i naprawiać dachy bez względu na wielkość, powierzchnię oraz typ rozwiązania technologicznego. Stale poszerzana wiedza oraz nieustanna nauka sprawiły, że dachy płaskie wykonywane przez naszą firmę cieszą się renomą. Pracujemy nie tylko jako podwykonawcy, ale również jako indywidualne przedsiębiorstwo, działające w bardzo szerokim zakresie i w bogatym charakterze.

Nasza technologia montażu dachów płaskich jest stale ulepszana. Nieustannie się uczymy, dzięki czemu dachy wykonywane są coraz lepiej i coraz staranniej, a techniczne aspekty i problemy są rozwiązywane niemalże natychmiastowo. Nowoczesne rozwiązania w montażu opierają się nie tylko na wiedzy, ale również na wykorzystywaniu coraz to lepszego i coraz to nowocześniejszego sprzętu, który pozwala na bycie jeszcze bardziej precyzyjnym i dokładnym. ZRB Zawadzki to dachy, które montowane są zgodnie z wytycznymi i normami bezpieczeństwa, cechujące się trwałością i co za tym idzie bardzo długą gwarancją.

"

Zapytaj o ofertę wykonania dachu w regionie Poznania i okolic