polski deutsch english

Dachy Wrocław

Dachy płaskie Wrocław

ZRB Zawadzki działa na rynku budowlanym od wielu lat. Opieramy się na wiedzy i doświadczeniu naszej kadry pracowniczej, ludzi, którzy są wykwalifikowani, a ponadto posiadają niezbędną wiedzę do wykonywania swoich obowiązków. Naszym klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania, które oparte są o doradztwo techniczne, pomoc w doborze materiałów oraz samą realizację. Dachy płaskie to bardzo wymagający element budynku. Wykonywane są one z kilku warstw, które muszą być doskonałe pod względem wykonania. Materiały używane na dachy są materiałami wytrzymałymi, odpornymi na ogień, warunki atmosferyczne oraz gwarantującymi wysoką wytrzymałość.

Dachy Wrocław płaskie wykonywane są z wysokowytrzymałych membran EPDM. Membrany są ze sobą zgrzewane oraz odpowiednio mocowane do konstrukcji, tak aby zapewniały ochronę przed wilgocią, wysoką izolację termiczną oraz wysoką wytrzymałość obciążeniową. Prócz samych membran na dachach płaskich stosuje się także dodatkowe oprzyrządowanie. Są to zarówno systemy zapobiegające osadzaniu się lodu oraz nadmiaru śniegu na dachach, jak również systemy odwadniające. Wychodząc naprzeciw klientom, zapewniamy również montaż systemów chroniących dachy przed ptactwem, które może gniazdować na budynkach oraz powodować wadliwe działanie klimatyzacji lub wentylacji budynku.

Montując dachy Wrocław należy zadbać o każdy szczegół, który może spowodować niedogodności w użytkowaniu danego budynku. Dlatego też montaż dachu należy powierzyć najlepszym specjalistom, którzy są w stanie nie tylko zadbać o właściwy montaż, ale również o dobór odpowiednich materiałów. Dach to element bardzo istotny, jego montaż jest najtrudniejszy ze wszystkich elementów budowlanych w odniesieniu do budynków przemysłowych oraz mieszkalnych. Prawidłowo wykonany dach służy przez kolejnych kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat. Źle zmontowany i wykonany dach, to olbrzymi problem dla użytkownika budynku, nie tylko ze względu na brak szczelności, ale również niewłaściwą izolację oraz nieodpowiednie dostosowanie pod kątem paroprzepuszczalności. Dlatego dach musi być zamontowany wzorowo, odpowiednio przystosowany do użytku oraz zbudowany z właściwych materiałów.

ZRB Zawadzki jest firmą o zasięgu ogólnopolskim, który obejmuje przede wszystkim województwo dolnośląskie oraz Wrocław. Remontujemy, budujemy oraz montujemy dachy płaskie we Wrocławiu oraz w całym województwie mazowieckim, a nasza oferta nie ma sobie równych. Jesteśmy firmą, która od lat działa na rynku i która doskonale zna swoje możliwości, dlatego je bezustannie udoskonala, zarówno pod kątem montażu czy też technologii, jak również pod kątem efektywności pracy, skuteczności oraz rozwijania współpracy z klientem.

ZRB Zawadzki działa w oparciu o bardzo wąską specjalizację, jaką są dachy oraz wszelkiego rodzaju konstrukcje hal. Mając bardzo doświadczoną kadrę potrafimy montować nawet wielkopowierzchniowe dachy, skutecznie wdrażamy w tym zakresie bardzo nowoczesną technologię, która gwarantuje efektywność, szybkość montażu oraz sprawność dachu przez lata. Nasza oferta obejmuje także renowację dachów, odbudowę dachów oraz remonty. Zajmujemy się głównie dachami płaskimi, nie oznacza to jednak, że nie wyspecjalizowaliśmy się również w dachach skośnych.

ZRB Zawadzki świadczy również szereg usług dodatkowych. Zajmujemy się między innymi odśnieżaniem dachów. Jest to niezwykle istotna czynność, szczególnie dotycząca dachów płaskich. Montujemy na dachach dodatkowe zabezpieczenia, takie jak chociażby systemy przeciwko oblodzeniom. Jesteśmy doskonale przygotowani do każdego zlecenia i każdej pracy. Gwarantujemy, że wybierając nas, wybieracie Państwo efektywność. We Wrocławiu na pewno jesteśmy najlepsi.

"

Zapytaj o ofertę wykonania dachu w regionie Wrocławia i okolic