polski deutsch english

Domy dachy płaskie

domy dachy płaskieCoraz częściej osoby budujące dom skłaniają się do wyboru projektu z dachem płaskim, który nie jest jeszcze zbyt popularny w polskim budownictwie, lecz jego nietuzinkowy, oryginalny wygląd i fakt, że dzięki takiemu rozwiązaniu mamy do zagospodarowania pełną powierzchnie pietra.

Na dachu płaskim możemy posadzić kwiaty, stworzyć taras, a nawet ulokować na nim basen. Możliwości jest naprawdę wiele. Nowoczesne dachy płaskie mogą być nieco mylące, gdyż w rzeczywistości nie są one całkiem płaskie, a mają lekki spadek, by swobodnie mogły one odprowadzać wodę.

W przypadku dachu płaskiego, który jest również określany stropodachem, nie ma ryzyka zerwania połaci jak w przypadku tradycyjnego dachu spadzistego. W łatwy sposób można się na niego dostać w razie konieczności przeglądu pokrycia bądź serwisu urządzeń na nim umieszczonych.

Nie wszystkim dane jest jednak wybrać tak nowoczesne rozwiązanie jak dach płaski na swoim domu, dlatego że w niektórych regionach i osiedlach zagospodarowanie terenu narzuca postawienie budynku w takim samym stylu jak sąsiednie budynki.

ZRB Zawadzki zajmuje się dachami od wielu lat i ma w tej kwestii wielkie doświadczenie, dlatego wykonanie takiego typu dachu na domu jednorodzinnym również nie stanowi dla nas problemu.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat oferty na dachy płaskie na domy? Skontaktuj się z nami!

domy dachy płaskie