Hale stalowe

Jedną z głównych działalności firmy ZIS Zawadzki jest kompleksowa realizacja hal stalowych i innych obiektów przemysłowych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i pracy przy wielu różnych typach hal stalowych, jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązanie dla Państwa działalności.

Hale stalowe szyte na miarę

Dla każdego klienta możemy dobrać najoptymalniejsze rozwiązania, które zależą od wielu czynników, w tym głównie przeznaczenie obiektu przemysłowego, cena realizacji, estetyka wykonania, wybrana forma hali stalowej i materiały do jej budowy.

Hale stalowe mogą mieć dowolny układ przestrzenny dopasowany do potrzeb inwestora. Dopracujemy Państwa halę przemysłową w każdym szczególe, by była jak najbardziej funkcjonalna i dopasowana do profilu działalności firmy.

Działamy na terenie całego kraju, jesteśmy terminowi i w naszej pracy dbamy o każdy szczegół, bo tylko to jest gwarancją solidnie wykonanych hal stalowych, konstrukcji stalowych, czy hal magazynowych.

Przy realizacji obiektów przemysłowych stawiamy na kompleksowość, dlatego wykonujemy hale stalowe od początku do końca, wliczając w to planowanie, projektowanie, realizację konstrukcji stalowej, montaż płyt warstwowych, oraz wykonanie dachu.

Przed wykonaniem hali stalowej należy przemyśleć sposób jej wykonania uwzględniając jej przeznaczenie, estetykę wykonania, wybrane do realizacji materiały.

Nasza firma od wielu lat świadczy usługi kompleksowej budowy obiektów przemysłowych. Warto postawić na trwałe i funkcjonalne hale stalowe, które posłużą Państwu wiele lat. Postawcie na solidne i trwałe hale stalowe.

Zainteresowała Cię nasza oferta hal stalowych?

telefon

+48 505 856 333
+48 512 450 492

TELEFON

telefon

+48 570 600 707
+48 604 436 979

TELEFON KOSZTORYSANCI

mail

biuro@dachy-zrbzawadzki.pl
E-MAIL