HALE STALOWE

SOLIDNE HALE STALOWE PRZEMYSŁOWE. DOŚWIADCZENIE W BUDOWIE OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH.

Jedną z głównych działalności firmy ZRB Zawadzki jest kompleksowa realizacja hal stalowych i innych obiektów przemysłowych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i pracy przy wielu różnych typach hal stalowych, jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązanie dla Państwa działalności.

Obiekty przemysłowe

Dla każdego klienta możemy dobrać najoptymalniejsze rozwiązania, które zależą od wielu czynników, w tym głównie przeznaczenie obiektu przemysłowego, cena realizacji, estetyka wykonania, wybrana forma hali stalowej i materiały do jej budowy.

Hale stalowe mogą mieć dowolny układ przestrzenny dopasowany do potrzeb inwestora. Dopracujemy Państwa halę przemysłową w każdym szczególe, by była jak najbardziej funkcjonalna i dopasowana do profilu działalności firmy.

Działamy na terenie całego kraju, jesteśmy terminowi i w naszej pracy dbamy o każdy szczegół, bo tylko to jest gwarancją solidnie wykonanych hal stalowych, konstrukcji stalowych, czy hal magazynowych.

Przy realizacji obiektów przemysłowych stawiamy na kompleksowość, dlatego wykonujemy hale stalowe od początku do końca, wliczając w to planowanie, projektowanie, realizację konstrukcji stalowej, montaż płyt warstwowych, oraz wykonanie dachu.

Przed wykonaniem hali stalowej należy przemyśleć sposób jej wykonania uwzględniając jej przeznaczenie, estetykę wykonania, wybrane do realizacji materiały.

Nasza firma od wielu lat świadczy usługi kompleksowej budowy obiektów przemysłowych. Warto postawić na trwałe i funkcjonalne hale stalowe, które posłużą Państwu wiele lat. Postawcie na solidne i trwałe hale stalowe.

Dlaczego klienci decydują się na nasze hale stalowe i hale przemysłowe?

USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

ZLECENIA WYKONUJEMY TERMINOWO

ZLECENIA WYKONUJEMY TERMINOWO

NIE BOIMY SIĘ INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ

NIE BOIMY SIĘ INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ

NASI PRACOWNICY TO DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI

NASI PRACOWNICY TO DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI

ZADOWOLENIE ZLECENIODAWCY TO PRIORYTET

ZADOWOLENIE ZLECENIODAWCY TO PRIORYTET

Zainteresowała Cię nasza oferta hal stalowych, hal przemysłowych?

telefon

+48 512 450 492
TELEFON

telefon

+48 505 856 333
+48 570 600 707
+48 604 436 979

TELEFON KOSZTORYSANCI

mail

biuro@dachy-zrbzawadzki.pl
E-MAIL