MONTAŻ PŁYT WARSTWOWYCH WARSZAWA

SZUKASZ WYKONAWCY OBUDOWY HALI W WARSZAWIE LUB OKOLICY? WYBIERZ ZIS ZAWADZKI! DOJEŻDŻAMY I PRACUJEMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. POSIADAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.

Elewacje z płyt warstwowych Warszawa

Obudowy hal, hale stalowe, montaż plyt warstwowych, obornickich
Dachy płaskie Warszawa

Specyfika montażu płyt warstwowych

Wybierając płyty warstwowe zyskuje się przede wszystkim wysokiej jakości konstrukcję. To gwarancja trwałości, a przez to też bezpieczeństwa. To inwestycja na lata.

Czym są płyty warstwowe?

Płyty warstwowe najczęściej opracowane są z materiału kompozytowego. Choć może być wykonany z różnych materiałów to najczęściej jest to połączenie okładziny wykonanej ze stalowej blachy, jak również z rdzenia izolacyjnego. Spotyka się rozwiązania, do przygotowania których stosuje się piankę poliuretanową albo wełnę czy styropian. Bez względu na materiał, z którego jest ona wykonana, płyta warstwowa wyróżnia się trwałością przy zachowaniu lekkości. Nadal świetnie izoluje i chłonie wszystkie dźwięki. Praca wewnątrz hali jest zatem bezpieczna i niezbyt uciążliwa dla organizmu. Jednocześnie, montaż płyt warstwowych pozwoli na izolowanie dźwięków, tak by prace trwające w hali nie przeszkadzały w sąsiedztwie. To ważne zwłaszcza, gdy hala stoi wśród innych zabudowań.

Prosto i szybko

Firma zajmująca się budową hal decyduje się na montaż płyt warstwowych z kilku powodów. Nie chodzi wyłącznie o jakość i bezpieczeństwo konstrukcji (choć są to czynniki niezwykle ważne). Przede wszystkim pozwala to na wykonanie wszystkich prac w zdecydowanie krótszym czasie. Oznacza to, że niezależnie od wielkości konstrukcji i poziomu jej złożoności, montaż płyt warstwowych nie trwa dłużej niż kilkanaście tygodni. Dzięki temu inwestor może z hali szybkiej korzystać. Skrócony czas realizacji nie wpływa na poziom bezpieczeństwa. jest wynikiem prostego w wykonaniu montażu płyt warstwowych. W tym przypadku nie trzeba wykorzystywać specjalistycznego sprzętu, nie trzeba dodatkowych narzędzi czy skomplikowanych łączeń. Prace wykonuje się szybko. Zwłaszcza, gdy firma zatrudnia specjalistów doskonale znających się na powierzonych im zadaniach. Jeśli pracownicy mają doświadczenie, montaż płyt warstwowych jest rutynowym działaniem. W ten sposób cała praca wykonana jest szybko i sprawnie, przy jednoczesnej dbałości o wszelkie szczegóły.

Płyty warstwowe można dopasować do profilu działalności hali produkcyjnej. W zależności od wybranego materiału, koszt inwestycji, choć nie zalicza się do najniższych, to jest przystępniejszy niż inwestycje wykonane w inny sposób. Montaż płyt warstwowych zapewnia bezpieczeństwo. Lekka obudowa, prosta konstrukcja i dostosowanie się do wyznaczonych parametrów sprawia, że hala spełnia wszystkie kryteria i normy bezpieczeństwa. Dlatego też krótki czas realizacji inwestycji nie obniża poziomu bezpieczeństwa.

Zalety płyt warstwowych

Montaż płyt warstwowych to przede wszystkim gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Te parametry stanowią najważniejszą zaletę. Ale to nie wszystko. Montaż płyt warstwowych zapewnia dobrą izolację ciepła. To pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania, a latem chroni przed wysokimi temperaturami. Kolejną zaletą jest nie tylko prostota montażu płyt warstwowych, ale również łatwość ich demontażu. Oznacza to, że chcąc powiększyć dostępną powierzchnię, nie trzeba burzyć całej hali, a jedynie zmienić wybrane jej elementy. To redukuje koszty wykonania prac i skraca czas potrzebny do dostosowania hali do nowych wymagań. To szczególnie istotne, gdy inwestor chce zachować ciągłość prowadzonej działalności.

Decydując się na montaż płyt warstwowych zyskuje się pewność, że hala produkcyjna będzie w pełni bezpieczna i będzie spełniać wszystkie kryteria umożliwiające na prowadzenie konkretnej działalności. Aby zachować najwyższy standard niezbędne jest zatrudnienie firmy specjalizującej się w montażu płyt warstwowych.

Potrzebujesz obudowy hali? Wybierz profesjonalistów!

telefon

+48 512 450 492
TELEFON

telefon

+48 505 856 333
+48 570 600 707

TELEFON KOSZTORYSANCI

mail

biuro@dachy-zrbzawadzki.pl
l.zawadzki@dachyzawadzki.pl

E-MAIL