Zadbaj o swój dach zimą.

Odśnieżanie dachów, systemy przeciwoblodzeniowe dachów

Odśnieżanie dachów

Dach płaski jest niezwykle funkcjonalny i jednocześnie wytrzymały dzięki zastosowaniu nowoczesnych i wysokowydajnych materiałów. Niemniej jednak, bardzo duża ilość śniegu, która zalegać będzie na dachu jest niezwykle niebezpieczna dla całej konstrukcji budynku. Należy mieć świadomość tego, że odśnieżanie dachów to obowiązek każdego właściciela budynku, który ma również obowiązek zagwarantować pełne bezpieczeństwo osobom przebywającym wewnątrz budynku.

Nasza firma podczas pracy wykorzystuje wyłącznie profesjonalny sprzęt do pracy na wysokościach. Od lat specjalizujemy się w usuwaniu nadmiaru śniegu z dachów, w efekcie gwarantujemy rzetelne i sumienne wykonanie danego zakresu prac. Dodatkowo, zatrudniając nas, macie Państwo pewność, że angażujecie do pracy specjalistów, ludzi, którzy posiadają niezbędne uprawnienia oraz wiedzę dotyczącą pracy na wysokości.

Odśnieżanie objęte jest gwarancją, która zapewnia brak uszkodzeń mechanicznych dachu. Oferujemy odśnieżanie na dachach płaskich, pokrytych blachami trapezowymi, płytami warstwowymi, membranami oraz papą. Doskonale przeszkolona kadra pracownicza zapewnia bezpieczeństwo oraz solidność podczas wykonywanych prac.

Przez długie lata naszej działalności przeprowadzaliśmy odśnieżanie dachów obiektów przemysłowych, handlowych oraz magazynowych i logistycznych. Nasze działania mają na celu zagwarantowanie wysokiego poziomu usług.

Na pierwszym miejscu podczas wykonywania zlecenia stawiamy bezpieczeństwo. Państwa dach będzie idealnie odśnieżony, a doświadczenie naszych pracowników jest gwarancją tego, że dach nie zostanie w żaden sposób uszkodzony.

Systemy przeciwoblodzeniowe dachów

System przeciwoblodzeniowy rynien i rur spustowych , oraz koryt dachowych poprzez zastosowanie najwyższej jakości sprzętu (kabli grzejnych wraz z niezbędną automatyką) na wszelkiego rodzaju obiektach.

– dobór odpowiedniej instalacji kablowej, oraz automatyki wraz z wyceną materiałową poprzez propozycje naszych sprawdzonych dostawców + wycena instalacyjna po uprzedniej wizji lokalne.

– instalacja systemów przeciwoblodzeniowych

Dlaczego klienci wybierają nas do lekkiej obudowy hal?

USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

ZLECENIA WYKONUJEMY TERMINOWO

ZLECENIA WYKONUJEMY TERMINOWO

NIE BOIMY SIĘ INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ

NIE BOIMY SIĘ INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ

NASI PRACOWNICY TO DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI

NASI PRACOWNICY TO DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI

ZADOWOLENIE ZLECENIODAWCY TO PRIORYTET

ZADOWOLENIE ZLECENIODAWCY TO PRIORYTET

Masz problem ze śniegiem i lodem na swoim dachu?

Odśnieżanie dachów to tylko część naszej oferty. Sprawdź pełną ofertę.

Wybierz jeden z działów i dowiedz się więcej o naszej ofercie.

telefon

+48 512 450 492
TELEFON

telefon

+48 505 856 333
+48 570 600 707

TELEFON KOSZTORYSANCI

mail

biuro@dachy-zrbzawadzki.pl
l.zawadzki@dachyzawadzki.pl

E-MAIL