OBUDOWY HAL WROCŁAW

SZUKASZ WYKONAWCY OBUDOWY HALI WE WROCŁAWIU LUB OKOLICY? WYBIERZ ZIS ZAWADZKI! DOJEŻDŻAMY I PRACUJEMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. POSIADAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.

Montaż płyt warstwowych Wrocław

Obudowy hal, hale stalowe, montaż plyt warstwowych, obornickich
Hale stalowe Wrocław

Lekka obudowa hali z płyt warstwowych

Szukając materiału idealnego, z którego można wykonać obudowę hali warto zwrócić uwagę na płyty warstwowe. Są połączeniem jakości i trwałości, a krótki czas montażu sprawia, że budynek, w krótkim czasie może być użytkowany.

Lekkie płyty warstwowe, czyli co?

Płyty warstwowe wykonane są z materiału kompozytowego. Najczęściej jest to połączenie okładziny wykonanej ze stalowej blachy oraz z rdzenia izolacyjnego (np. sztywna pianka poliuretanowa czy też wełna lub styropian). Niezależnie jednak od składu, płyta warstwowa jest lekka, dzięki czemu cała konstrukcja hali także nie jest obciążająca. Zaletą płyt warstwowych jest nie tylko ich wysoka wytrzymałość, ale również doskonałe izolowanie oraz chłonność wszelkich dźwięków. Dzięki temu, niezależnie od tego, do czego wykorzystywana będzie hala lub gdzie zostanie postawiona, będzie doskonale izolować dźwięki.

Prostota i krótki czas realizacji

Firma odpowiadająca za obudowę hal, wykorzystuje płyty warstwowe ze względu na ich uniwersalny charakter. Może być ona bowiem zarówno elementem dachu, jak również ściany wewnętrznej lub zewnętrznej. Płyty będą doskonale sprawdzały się również jako obudowa hali. Są wytrzymałe na zmieniające się warunki atmosferyczne. Nawet wielotygodniowe mrozy czy opady deszczu nie uszkodzi tej pozornie delikatnej konstrukcji. Warto tutaj również zaznaczyć, że montaż obudowy z lekkich płyt warstwowych nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Wykwalifikowani pracownicy bez trudu poradzą sobie z instalacją przy pomocy dźwigu o niewielkiej nośności. Z racji tego, że budowa nie zajmuje dużo czasu, rozwiązanie to jest zalecane zawsze, gdy właścicielowi hali zależy na jakości, ale też na czasie wykonania. Dodatkowo, obudowa hali z płyt warstwowych jest niedroga w eksploatacji, a wybór właściwej płyty (dopasowane do potrzeb i przeznaczenia hali) pozwala na oszczędnościach na ogrzewaniu lub klimatyzacji. Dobrze dobrane płyty warstwowe zwiększają bezpieczeństwo na wypadek pożaru. Dlatego też, wybierając materiał na lekką obudowę hali warto wybrać płyty warstwowe.  Ze względu na duży wybór na rynku, model płyt warstwowych powinien być dobrany przez specjalistę. Wówczas zyska się całkowitą pewność, że lekka obudowa spełni wszystkie kryteria i normy bezpieczeństwa przewidziane dla konkretnego profilu prowadzonej działalności.

Kilka zalet

Wykorzystanie płyt wielowarstwowych do wykonania lekkiej obudowy to nie tylko wysoka jakość oraz bezpieczeństwo – choć te kryteria są najważniejsze. To również bardzo dobra i niezmieniająca się w czasie izolacyjność cieplna, a także możliwość demontażu obudowy i ponownej jej instalacji. Jest to szczególnie ważne, gdy myśli się o rozbudowie hali. Lekka obudowa wykonana z płyt warstwowych sprawia, że wszelkie prace modernizacyjne trwają krócej i są mniej kosztowne. W przypadku, gdy ważne jest zachowanie ciągłości prowadzonej działalności, to kluczowa, jeśli nie najważniejsza zaleta.

Obudowa z płyt warstwowych zapewnia estetyczny i solidny wygląd. Mimo, że konstrukcja jest lekka i firma może ją zbudować w krótkim czasie, zachowuje wszystkie normy bezpieczeństwa. Zwłaszcza, jeśli do budowy zatrudniani są specjaliści, którzy na co dzień pracują z lekkimi konstrukcjami.

Potrzebujesz obudowy hali? Wybierz profesjonalistów!

telefon

+48 512 450 492
TELEFON

telefon

+48 505 856 333
+48 570 600 707

TELEFON KOSZTORYSANCI

mail

biuro@dachy-zrbzawadzki.pl
l.zawadzki@dachyzawadzki.pl

E-MAIL