DACHY PŁASKIE GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

POTRZEBUJESZ DACHU PŁASKIEGO W GDAŃSKU LUB OKOLICY? WYBIERZ ZRB ZAWADZKI! DOJEŻDŻAMY I PRACUJEMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. POSIADAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.

Dachy Trójmiasto

Dachy płaskie Warszawa

Dachy płaskie to inwestycja, która powinna być wykonana przy zachowaniu wszelkich standardów i zasad budowlanych. Dlatego też wybór wykonawcy jest tutaj kluczowy. Najlepiej, aby była to firma, której specjalnością są dachy płaskie. Trójmiasto taką firmę ma i liczy sobie wielu zadowolonych klientów.

Firma specjalizuje się w wykonywaniu dachów płaskich. O renomie i sile firmy świadczy fakt, że z jej usług korzystały takie podmioty jak: Biedronka, Intermarche, Gillette czy Aflofarm i Elektrownia w Bełchatowie. To pokazuje, że najlepszą jakością wyróżniają się wykonane przez firmę dachy płaskie. Gdańsk, Sopot czy Gdynia, a więc całe Trójmiasto to miasta, które do siedziby firmy mają najbliżej. Oznacza to, że bez większych problemów, można dotrzeć do pracowników, którzy doradzą i wskażą rozwiązanie dopasowane do potrzeb i obowiązujących standardów. Dodatkowo, z racji tego, że dachy płaskie wymagają odpowiednich materiałów, pracownicy doradzą co wybrać, aby zabezpieczyć całą konstrukcję oraz które technologie będą najlepsze i które są najlepiej dopasowane pod dachy płaskie. Gdynia czy też Gdańsk oraz Sopot to miejscowości, z których najczęściej pochodzą klienci. Jednak nie przeszkadza to w realizacji projektów na terenie całego kraju, a nawet w innych państwach europejskich. To wzmacnia pozycję i wizerunek firmy, jako wysokiej klasy specjalisty w swojej branży.

Siłą firmy są pracownicy. Zatrudnia się tutaj wysokiej klasy specjalistów, którzy wyróżniają się odpowiednimi kwalifikacjami, znajomością najnowszych rozwiązań technologicznych i najlepszych standardów. O jakość zatrudnienia dba się na każdym szczeblu. Dzięki temu, bez względu na miejsce, w którym mają powstać dachy płaskie (Sopot, Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Zakopane czy Warszawa lub mniejsza miejscowość), wysyłana jest grupa pracowników wyspecjalizowanych w swoich działaniach (od projektu, przez zamówienie materiałów, a na wykonaniu dachu kończąc). W ten sposób, każdy klient, niezależnie od wartości i klasy zamówienia, otrzymuje najwyższy standard i jakość wykonywanej usługi, co w dzisiejszych czasach jest wyjątkowo ważne.

Klient i jego zadowolenie oraz bezpieczeństwo są dla firmy i jej pracowników priorytetem. Udowadniane jest to na każdym etapie realizacji każdego zamówienia. Dba się zarówno o precyzyjnie wykonany projekt oraz o to, by cała konstrukcja dachu spełniała najwyższe standardy bezpieczeństwa. Również wszelkie systemy zabezpieczeń czy nowatorskie technologie dobierane są w taki sposób, aby budżetu klienta nie obciążać niepotrzebnymi kosztami, ale do tego stopnia, by zapewnić funkcjonalność i bezpieczeństwo. Firma, na każdym etapie swojego działania świadczy usługi o najwyższej jakości, co przekłada się na ilość realizowanych zamówień oraz skalę tych projektów.

ZAPYTAJ O OFERTĘ:

Oddział Gdańsk

+48 505 856 333

biuro@dachy-zrbzawadzki.pl

Potrzebujesz dachu płaskiego? Wybierz profesjonalistów!

telefon

+48 512 450 492
TELEFON

telefon

+48 505 856 333
+48 570 600 707

TELEFON KOSZTORYSANCI

mail

biuro@dachy-zrbzawadzki.pl
l.zawadzki@dachyzawadzki.pl

E-MAIL