DACHY PŁASKIE WROCŁAW

WYKONAMY DLA CIEBIE DACH PŁASKI WE WROCŁAWIU I OKOLICACH. DOŚWIADCZENIE, MNÓSTWO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW. SPRAWDŹ NAS!

Dachy Wrocław

Dachy płaskie Wrocław

Dachy płaskie są specjalnością naszej firmy. Zajmujemy się tym od 30 lat. W tym czasie zaufało nam wiele znanych firm w Polsce, jak Biedronka, Gillette, Aflofarm, Intermarche czy Elektrownia w Bełchatowie. Nasi pracownicy to przeszkoleni specjaliści, stale stawiamy na rozwój firmy, dlatego jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami w zakresie realizacji Dachów płaskich.

Służymy pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań i materiałów dla dachu płaskiego na Państwa obiekt przemysłowy. Wykonujemy dachy w pełnej izolacji termicznej na różnych rozwiązaniach materiałowych. Dachy płaskie we Wrocławiu wykonane przez naszą firmę to zawsze trwałość i bezpieczeństwo. Używamy tylko materiałów, które cechują się dużą odpornością na skrajne temperatury i w pełni zabezpieczające przed trudnymi warunkami atmosferycznymi i termicznymi.

Bardzo dużo realizacji wykonaliśmy na membranach EPDM, które mają znakomite właściwości termiczne i są niepalne, świetnie sprawdzają się one w panujących w Polsce warunkach atmosferycznych. W ostatnich czasie często stosujemy też hydroizolację dachów przy użyciu membran płynnych, których ogromnym atutem jest wysoka elastyczność, oraz całkowita bezszwowość i bezspoinowość.

Pracowaliśmy dla wielu klientów z Polski i Europy, odległości nas nie ograniczają, dlatego jeśli mają Państwo do wykonania dach płaski we Wrocławiu lub okolicy, także przyjedziemy. Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego, celem ustalenia Państwa oczekiwań dotyczących dachu płaskiego. Możecie też Państwo skorzystać z formularza kontaktowego po prawej stronie.

Zapytaj o wykonanie dachy płaskiego

Potrzebujesz dachu płaskiego? Powierz jego realizację profesjonalistom!

telefon

+48 512 450 492
TELEFON

telefon

+48 505 856 333
+48 570 600 707

TELEFON KOSZTORYSANCI

mail

biuro@dachy-zrbzawadzki.pl
l.zawadzki@dachyzawadzki.pl

E-MAIL