DACHY PŁASKIE PABIANICE

SZUKASZ LOKALNEGO, SPRAWDZONEGO WYKONAWCY DACHÓW Z PABIANIC? FIRMA DACHY ZAWADZKI TO 30 LAT DOŚWIADCZENIA I MNÓSTWO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.

Dachy Pabianice

Dachy płaskie są najczęstszym typem dachów stosowanym na obiektach przemysłowych. Firma Dachy Zawadzki zajmuje się dachami płaskimi i obudową hal stalowych od 30 lat. Nasza kadra pracownicza składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, którzy doskonale radzą sobie z każdym powierzonym zadaniem.

Nasza firma wywodzi się z Pabianic koło Łodzi, dlatego oczywiście i w naszym regionie posiadamy wielu zadowolonych klientów, jak choćby fabryka leków Aflofarm, czy fabryka lodów Kilargo. Jeśli szukają Państwo wykonawcy dachu w Pabianicach i okolicy. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Stosujemy wysokiej jakości materiały i zawsze podczas pracy dbamy o dokładność wykonania każdego etapu pracy, by klient miał gwarancję wieloletniej bezproblemowej eksploatacji dachu.

Bezpieczeństwo i trwałość to nasz priorytet podczas wykonywania dachów, dlatego wybierając firmę Dachy Zawadzki mają Pańśtwo pewność, że praca zostanie wykonana solidnie i terminowo, a także zgodnie z wytycznymi projektowymi. Zachęcamy do kontaktu.

Masz pytania? Napisz!

Szukasz wykonawcy dachu płaskiego? Sprawdź nas!

telefon

+48 512 450 492
+48 512 450 462

TELEFON

telefon

+48 505 856 333
+48 570 600 707

TELEFON KOSZTORYSANCI

mail

biuro@dachy-zrbzawadzki.pl
l.zawadzki@dachyzawadzki.pl

E-MAIL