DACHY PŁASKIE WARSZAWA

POTRZEBUJESZ DACHU PŁASKIEGO W WARSZAWIE LUB OKOLICY? WYBIERZ ZRB ZAWADZKI! DOJEŻDŻAMY I PRACUJEMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. POSIADAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.

Dachy Warszawa

Dachy płaskie Warszawa

Usługa wykonywania dachów płaskich jest główną usługą naszej działalności. Zajmujemy się tym od około 30 lat. Przed i w trakcie realizacji służymy pomocą w dobraniu najodpowiedniejszych materiałów i rozwiązań technologicznych, by wykonany dach płaski służył jak najdłużej i w pełni spełniał swoją rolę. Zaufało nam wiele uznanych firm, jak Biedronka, Aflofarm, Intermarche, Gillette, czy Elektrownia w Bełchatowie.

Mimo ogromnego doświadczenia i wiedzy, ciągle stawiamy na rozwój, dlatego nasi pracownicy są na bieżąco z wszystkimi nowinkami technologicznymi z zakresu budowy dachów płaskich w Warszawie. W swojej pracy stawiamy tylko na sprawdzone i pewne rozwiązania, by w pełni zabezpieczyć Państwa dach płaski przed skrajnymi temperaturami i trudnymi warunkami atmosferycznymi. Wykonujemy dachy w pełniej izolacji termicznej.
Bezpieczeństwo i trwałość dachu płaskiego to główne cele jakie sobie stawiamy przed realizacją każdego zlecenia. Wiele z naszych realizacji wykonaliśmy przy zastosowaniu membran EPDM, które cechują się świetnymi właściwościami termicznymi, a przy tym są trudnopalne.

Aktualnie coraz popularniejsza jest hydroizolacja dachów membranami płynnymi. Są to całkowicie bezspoinowe i bezszwowe membrany, które są aplikowane natryskowo. Są one bardzo elastyczne i również cechuje je wysoka odporność na trudne warunki pogodowe.

Mimo iż jesteśmy z Pabianic koło Łodzi, to pracowaliśmy w wielu miejscach w kraju i Europie, dlatego jeśli potrzebują Państwo wykonawcy dachu płaskiego w Warszawie lub okolicy, dojazd do Państwa miejscowości nie będzie stanowił dla nas problemu. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego, bądź bez pośrednio na nasz email lub telefon.

Wyślij zapytanie o dach płaski

DACHY WARSZAWA – WYBIERZ DOŚWIADCZONEGO WYKONAWCĘ

Wybierz z głową

Wybór firmy zajmującej się projektem i budową czy renowacją dachu płaskiego jest jednym z ważniejszych działań jakie należy podjąć, by zyskać konstrukcję wysokiej jakości i spełniającej wszelkie kryteria. Tylko w ten sposób można też zyskać pewność, że inwestycja się zwróci, a nie będzie generować dodatkowych kosztów. Dlatego warto zastanowić się nad ostatecznym wyborem wykonawcy.

Budownictwo przemysłowe w rozwoju

Na terenie województwa mazowieckiego, podobnie jak i w innych regionach, budownictwo przemysłowe coraz lepiej się rozwija. Świadczą o tym dane publikowane przez Główny Urząd Statystyczny, w których analizuje się zmiany na rynku nieruchomości, w tym również w sektorze budynków przemysłowych. Powierzchnia użytkowa budynków przemysłowych, które są oddane do użytkowania w województwie mazowieckim wynosiła 38 tys. m2. Potencjał ten jednak będzie się zwiększał, gdyż coraz więcej firm (również międzynarodowych) decyduje się na budowanie swoich hal przemysłowych na terenie kraju. Dodatkowo te podmioty, które obecnie funkcjonują na rynku, dążą do tego, aby dalej rozwijać swoją działalność, a tym samym będą się dalej rozbudowywać. Jednocześnie, zwiększona świadomość ekologiczna i chęć wprowadzania nowatorskich rozwiązań przyczynia się do podejmowania decyzji o przebudowie istniejących już konstrukcji. W ten sposób dąży się do oszczędności oraz do bardziej ekologicznego działania, które obecnie jest doceniane przez kontrahentów i potencjalnych klientów.

Z racji tego, że dachy płaskie zapewniają zarówno innowacyjność, jak i ekologiczne podejście, to właśnie one są najczęściej wykonywanym pokryciem dachowym. Dlatego też w cenie są przedsiębiorstwa, które oferują kompleksowe wykonanie całej konstrukcji. Jednym z takich podmiotów jest nasza firma. Ze względu na specyfikę rynku, świadczy usługi nie tylko na terenie województwa mazowieckiego, ale i na obszarze całego kraju. Dzięki czemu może konkurować z najlepszymi, ogólnopolskimi firmami o podobnym profilu działalności.

Wyróżnić się na tle konkurencji

Mając na uwadze dobro i interes klienta firma zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy potrafią doradzić we wszystkich kwestiach dotyczących dachu płaskiego. Uwzględniając oczekiwania i potrzeby klientów oraz specyfikę budynku, pomogą wybrać najlepsze materiały, konstrukcję oraz jej zagospodarowanie (np. dach zielony). Przygotują cały projekt wraz z wyszczególnieniem kosztów całej pracy. W ten sposób zyska się pewność, że konstrukcja będzie spełniać wszystkie wymagania, a jednocześnie sprawdzi się w określonych warunkach klimatycznych. Właściciel firmy ma świadomość tego, że tylko poprzez ciągły rozwój ich kompetencji i umiejętności, może budować swoją przewagę na rynku, stale w nich inwestuje posyłając na dodatkowe kursy czy szkolenia. W czasie ich trwania uczą się nie tylko tego, jak lepiej wykonywać swoją pracę, ale też poznają nowe technologie, które mogą znaleźć zastosowanie przy konstrukcji dachów płaskich.

Firma na tle konkurencji wyróżnia się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Wśród swoich usług posiada m.in.: wykonywanie projektów oraz instalacji dachów płaskich, przeprowadzenie hydroizolacji dachów i budowy dachów dla budynków pasywnych. Dodatkowo można też zamówić dach wykonany przy zastosowaniu technologii EPDM, PCV, PVC czy też TPO. Dla klientów, którzy nie planują budowy nowego dachu, przygotowano ofertę serwisu czy renowacji dachów płaskich. Dzięki temu, z jej usług można skorzystać także wtedy, gdy dach płaski się już posiada, ale wymaga on naprawy.

Cechą wyróżniającą firmę na tle konkurencji jest również wysoka jakość materiałów, z których wykonywane są dachy płaskie. Ze względu na swoją wieloletnią obecność na rynku firma dysponuje kontrahentami oferującymi dobrej jakości materiały. Dlatego też dach wykonany przez firmę wyróżnia się wyjątkową trwałością. Jeśli będzie odpowiednio pielęgnowany, poziom awaryjności również będzie ograniczony.

Każdorazowo, dla firmy priorytetem jest klient. Liczą się jego potrzeby, oczekiwania, a także koncepcje. Są one odpowiednio wdrażane do projektu, a na każdym etapie konstrukcji i montażu, klient jest informowany o przebiegu prac. Dodatkowo, ma on wpływ na koszty i na rodzaj wykorzystanych materiałów. Choć pracownicy mogą doradzić konkretne rozwiązania, to ostateczny wybór zależy od klienta. O trosce względem klienta świadczy także obsługa posprzedażowa. Proces składania reklamacji czy usterek jest uproszczony i przyjazny dla usługobiorcy. Jeśli wina leży po stronie wykonawcy, firma we własnym zakresie podejmuje się napraw. Pomaga też klientowi dobrać odpowiednie urządzenia pozwalające na odśnieżanie czy utrzymanie w czystości dachu. Dzięki temu, klient zyskuje kompleksową usługę. Konkurencja nie zawsze o to dba, przez co klient może poczuć się zaniedbany. Jeśli tak będzie, w przyszłości zrezygnuje z danego wykonawcy i na naprawy czy modernizacje zdecyduje się w miejscu, które ma do niego szacunek. Właściciele firmy mają tego świadomość, dlatego też również obsługa posprzedażowa jest na wysokim poziomie.

Dach płaski odpowiedzią na zmiany klimatyczne

Firma specjalizuje się w budowie dachów płaskich. Wynika to przede wszystkim z faktu, że to w nich widzi realny potencjał. Coraz więcej klientów też właśnie taki rozwiązaniem jest zainteresowana. Dlatego też kluczowe miejsce w ofercie zajmują dachy płaskie.

Z perspektywy czasu okazało się bowiem, że dach płaski zdecydowanie lepiej sprawdza się w polskich warunkach klimatycznych, gdzie dominują: silne wiatry, intensywne opady śniegu i deszczu oraz duże wahania temperatur. Dach płaski, jest odporny na oddziaływanie negatywnych warunków atmosferycznych. Jego największą zaletą jest fakt, że nawet podczas silnych wiatrów i burz, nie zostanie on zerwany, a jego konstrukcja nie będzie naruszona. Przez to łatwiej jest zapewnić bezpieczeństwo pracownikom, a jednocześnie ograniczyć ryzyko wystąpienia strat na skutek wichur czy gwałtownych burz.

Do tego, aby dach był na to odporny niezbędne jest prawidłowe jego wykonanie oraz wysoka jakość materiałów, które do jego budowy zostaną użyte. Jeśli będzie się oszczędzało, wybierze się materiały gorszej jakości, zaoszczędzi się na projekcie, wówczas konstrukcja nie będzie zapewniała odpowiedniej stabilności. To oznacza, że przy utrzymujących się dłużej, złych warunkach pogodowych, dach zacznie przeciekać lub blacha nie przetrwa wiatru. Dlatego też, decydując się na to rozwiązanie, należy mieć świadomość kosztów jakie się z tym rozwiązaniem wiążą. Wszelkie oszczędności, które sprawiają, że projekt nie spełnia wytycznych, przyczyniają się do awarii i problemów, co będzie generować wyższe wydatki, których nie da się uniknąć. z tego też względu, nie warto tutaj oszczędzać na materiałach czy narzędziach potrzebnych do rzetelnego wykonania projektu. Nie zawsze taniej znaczy oszczędniej. Wszelkie zmiany i chęć poczynienia pewnych oszczędności powinny odbywać się po uprzedniej konsultacji z pracownikiem odpowiadającym za realizowanie projektu. Jeśli zmiana zostanie zatwierdzona, można się na nią zdecydować. Jednak, gdy pracownicy odradzają taki krok, warto im zaufać i wybrać droższe, a bezpieczniejsze rozwiązanie.

Wygoda i oszczędność

Jeśli dach jest wykonany poprawnie, według obowiązujących zaleceń, zgodnie z założeniami projektu, wówczas można mieć pewność, że spełni on wszystkie wymagania i oczekiwania, a tym samym będzie inwestycją, która szybko się zwróci.

Najważniejszą zaletą dachu płaskiego jest przede wszystkim oszczędność w ogrzewaniu czy w działaniu klimatyzacji (w okresie letnim). Konstrukcja dachu sprawa, ze powierzchnia do ogrzania czy wychłodzenia jest mniejsza. Można to zrobić zatem szybciej i efektywniej. Dodatkowo, nagrzewa się wyłącznie ta część która jest wykorzystywana, w przypadku gdy na budynku wykonano dach spadzisty, pojawia się duża przestrzeń, której nie daj się wykorzystać, a którą również trzeba ogrzać. Dlatego też koszty ogrzewania (lub działania klimatyzacji) są zdecydowanie niższe w przypadku dachu płaskiego.

Warto tutaj również podkreślić, że dach płaski to dodatkowa przestrzeń do zagospodarowania. Choć bywa ona wykorzystywana do przechowywania towarów czy surowców (jeśli spełniają odpowiednie kryteria), to coraz częściej właściciel budynku decyduje się na stworzenie zielonego dachu. W ten sposób dba się o ekologię (zapewnia zielone miejsce w industrialnym regionie, zagospodarowuje się wodę opadową), ale również daje się pracownikom miejsce do spędzania czasu wolnego. Jest to szczególnie ważne tam, gdzie wykonywana praca jest monotonna i pozbawiona dodatkowego ruchu, a przerwy robione są regularnie i trwają po kilkanaście minut. Dzięki zielonym dachom, pracownik może spędzić miło czas wśród zieleni, nabrać dystansu, a przede wszystkim odprężyć się. Dlatego też wybierając dach płaski, warto pomyśleć również o właściwym zagospodarowaniu całej przestrzeni. Tylko dobry projekt, przygotowanie miejsca, w którym można usiąść, odizolować się od innych czy też spędzić czas wspólnie, zapewni relaks i zadba o komfort psychiczny pracowników. Dodatkowo, przestrzeń tę można wykorzystać do organizowania firmowych spotkań i wydarzeń. To także oszczędność, gdyż nie trzeba wynajmować sali. Jest to rozwiązanie, które spodoba się wielu pracownikom, gdyż zarówno grill, jak i imprezy na świeżym powietrzu są lubianą atrakcją. Wszystko to sprawia, że niezależnie od posiadanych środków finansowych na budowę dachu, warto tez przeznaczyć specjalną pulę na właściwe zagospodarowanie dachu.

Wybierając dobrą firmę zyskuje się gwarancję i pewność, że dach płaski przetrwa w każdych warunkach i będzie pełnił wszystkie funkcje. Jeśli cały projekt zostanie uzupełniony o wysokiej jakości materiały i wiedzę specjalistyczną pracowników, wówczas dach płaski będzie służyć przez lata. Decydując się na omawianą firmę trzeba mieć na uwadze jej doświadczenie i dotychczas wykonywane zlecenia. Fakt, że podejmowano się projektów przeznaczonych dla największych przedsiębiorców z województwa mazowieckiego (i nie tylko) doskonale świadczy o reputacji firmy i jakości wykonywanych dachów płaskich.

Potrzebujesz dachu płaskiego? Wybierz profesjonalistów!

telefon

+48 512 450 492
TELEFON

telefon

+48 505 856 333
+48 570 600 707

TELEFON KOSZTORYSANCI

mail

biuro@dachy-zrbzawadzki.pl
l.zawadzki@dachyzawadzki.pl

E-MAIL