DACHY PŁASKIE WARSZAWA

POTRZEBUJESZ DACHU PŁASKIEGO W WARSZAWIE LUB OKOLICY? WYBIERZ ZRB ZAWADZKI! DOJEŻDŻAMY I PRACUJEMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. POSIADAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.

Dachy Warszawa

Dachy płaskie Warszawa

Usługa wykonywania dachów płaskich jest główną usługą naszej działalności. Zajmujemy się tym od około 30 lat. Przed i w trakcie realizacji służymy pomocą w dobraniu najodpowiedniejszych materiałów i rozwiązań technologicznych, by wykonany dach płaski służył jak najdłużej i w pełni spełniał swoją rolę. Zaufało nam wiele uznanych firm, jak Biedronka, Aflofarm, Intermarche, Gillette, czy Elektrownia w Bełchatowie.

Mimo ogromnego doświadczenia i wiedzy, ciągle stawiamy na rozwój, dlatego nasi pracownicy są na bieżąco z wszystkimi nowinkami technologicznymi z zakresu budowy dachów płaskich w Warszawie. W swojej pracy stawiamy tylko na sprawdzone i pewne rozwiązania, by w pełni zabezpieczyć Państwa dach płaski przed skrajnymi temperaturami i trudnymi warunkami atmosferycznymi. Wykonujemy dachy w pełniej izolacji termicznej.
Bezpieczeństwo i trwałość dachu płaskiego to główne cele jakie sobie stawiamy przed realizacją każdego zlecenia. Wiele z naszych realizacji wykonaliśmy przy zastosowaniu membran EPDM, które cechują się świetnymi właściwościami termicznymi, a przy tym są trudnopalne.

Aktualnie coraz popularniejsza jest hydroizolacja dachów membranami płynnymi. Są to całkowicie bezspoinowe i bezszwowe membrany, które są aplikowane natryskowo. Są one bardzo elastyczne i również cechuje je wysoka odporność na trudne warunki pogodowe.

Mimo iż jesteśmy z Pabianic koło Łodzi, to pracowaliśmy w wielu miejscach w kraju i Europie, dlatego jeśli potrzebują Państwo wykonawcy dachu płaskiego w Warszawie lub okolicy, dojazd do Państwa miejscowości nie będzie stanowił dla nas problemu. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego, bądź bez pośrednio na nasz email lub telefon.

Wyślij zapytanie o dach płaski

Potrzebujesz dachu płaskiego? Wybierz profesjonalistów!

telefon

+48 512 450 492
TELEFON

telefon

+48 505 856 333
+48 570 600 707

TELEFON KOSZTORYSANCI

mail

biuro@dachy-zrbzawadzki.pl
l.zawadzki@dachyzawadzki.pl

E-MAIL