DACHY PŁASKIE ŁÓDŹ

JESTEŚMY Z PABIANIC, WIĘC REALIZUJĄC ZLECENIA W ŁODZI I OKOLICY CZUJEMY SIĘ JAK W DOMU - WYBIERZ SPRAWDZONEGO LOKALNEGO WYKONAWCĘ!

Dachy Łódź

Dachy płaskie Łódź

Dachy płaskie to typ dachów stosowany w większości hal stalowych i różnego rodzaju obiektach przemysłowych. Zajmujemy się dachami płaskimi od blisko 30 lat. W tym czasie wykonaliśmy wiele realizacji na terenie całego kraju i postawiło na nas wiele znanych firm, jak Aflofarm, Biedronak, Gillette, Intermarche czy Elektrownia w Bełchatowie. Jako, że jesteśmy z Pabianic, to wiele z naszych realizacji miało miejsce właśnie w naszej okolicy, tj. województwie Łódzkim, dlatego jeśli potrzebują Państwo dachu płaskiego w Łodzi, Pabianicach, czy w okolicy, zachęcamy do rozważenia naszej firmy.

Zawsze doradzamy w doborze odpowiednich materiałów i rozwiązań technologicznych, by dach płaski spełniał swoją rolę i był jak najtrwalszy. Aktualnie popularnym rozwiązaniem są membrany EPDM, które cechują się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi i są trudnopalne. Coraz większe uznanie zdobywa też hydroizolacja dachów płaskich membranami płynnymi. Ich główną zaletą jest wysoka elastyczność, całkowita bezspoinowość i bezszwowość, oraz łatwość aplikacji. Przy tym nie ustępują one w niczym wspomnianym wcześniej membranom EPDM.

Najważniejsze czym się kierujemy podczas budowania dachu płaskiego to bezpieczeństwo i trwałość, dlatego zawsze bardzo dokładnie wykonujemy każdy etap prac, by uniknąć późniejszych ewentualnych usterek. Wszystko musi zostać wykonane solidnie i trwale, przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, by dach płaski spełniał swoją rolę i by cieszyli się Państwo jego długotrwałością.
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta dachów płaskich, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego, bądź bezpośredniego kontaktu na nasz email lub telefon.

Masz pytania? Napisz!

Szukasz wykonawcy dachu płaskiego? Sprawdź nas!

telefon

+48 512 450 492
TELEFON

telefon

+48 505 856 333
+48 570 600 707

TELEFON KOSZTORYSANCI

mail

biuro@dachy-zrbzawadzki.pl
l.zawadzki@dachyzawadzki.pl

E-MAIL