DACHY PŁASKIE POZNAŃ

TRWAŁE DACHY PŁASKIE W POZNANIU LUB OKOLICY. DOŚWIADCZONY I SPRAWDZONY WYKONAWCA DACHÓW PŁASKICH.

Dachy Poznań

Dachy płaskie Poznań

Dachy płaskie to usługa na której nasza firma zbudowała swoją renomę. Przez 30 lat budowaliśmy dachy płaskie na halach stalowych, obiektach przemysłowych. Dachy płaskie są jedną z kilku usług z naszej oferty, jednak jest przy okazji zdecydowanie jedną z najważniejszych. Pracowaliśmy na dachach wielkich firm, jak Aflofarm, Gillette, Intermarche, Biedronka itp.

W przypadku każdego zlecenia służymy pomocą w doborze najlepszych rozwiązań technologicznych dla Państwa dachu płaskiego w Poznaniu. Podczas naszej pracy zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na bezpieczeństwo i jakość wykonania. W przypadku takiej konstrukcji jak dach płaski nie można sobie pozwolić na błędy, które w późniejszym czasie naraziły by inwestora na niepotrzebne koszty, dlatego zawsze zwracamy uwagę na najmniejsze detale. Nasza kadra pracownicza to doświadczeni i przeszkoleni specjaliści, przyzwyczajeni do pracy w trudnych warunkach.

Mimo iż nasza siedziba firmy mieści się w Pabianicach koło Łodzi, to pracowaliśmy już w każdym zakątku Polski, a także w kilku innych krajach europejskich, dlatego jeśli szukają Państwo wykonawcy dachu płaskiego w Poznaniu czy okolicy, polecamy rozpatrzenie wyboru naszej firmy. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, celem określenia Państwa oczekiwań dotyczących dachu płaskiego.

Masz pytania? Napisz!

Szukasz wykonawcy dachu płaskiego? Sprawdź nas!

telefon

+48 512 450 492
TELEFON

telefon

+48 505 856 333
+48 570 600 707

TELEFON KOSZTORYSANCI

mail

biuro@dachy-zrbzawadzki.pl
l.zawadzki@dachyzawadzki.pl

E-MAIL